Для ТЦК запровадять правила поведінки з військовозобов'язаними: терміни.


У ТЦК ввели обов'язкові правила поведінки
Командування Сухопутних військ ЗСУ планує встановити обов'язкові правила поведінки для представників територіальних центрів комплектування. Мета цих правил - уникнення порушень прав громадян і суспільного невдоволення. Про це повідомив Віталій Саранцев, начальник управління комунікацій Командування Сухопутних військ ЗСУ.
"Нові правила будуть обов'язковими для всіх працівників ТЦК. Наша мета - запобігти порушенням прав людини та уникнути суспільного невдоволення", - зазначив Саранцев.
За словами Саранцева, кожен випадок порушення з боку ТЦК розслідується і не залишається без покарання.
"Проте, ворог використовує ці ситуації для нагнітання напруги в суспільстві", - додав він.
Начальник управління комунікацій також закликав українців утриматися від вживання термінів "бусифікація" та "людолови", оскільки вони є частиною російської інформаційно-психологічної операції.
"Російські пропагандисти самі визнали, що першими запровадили термін 'людолови', який згодом увійшов до українського лексикону", - розповів Саранцев.
Триває мобілізація
Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжено до 9 травня 2025 року. Зміни у вимогах до мобілізації передбачають, що військовозобов'язані, які приходять до ТЦК, одразу отримують направлення на військово-лікарську комісію. Заявку на електронне направлення можна подати через додаток "Резерв+".
Працівникам медичної галузі тепер надається 100% бронювання, а перелік документів для осіб з інвалідністю та тимчасово непридатних до військової служби розширено.
Читайте також
- В ISW попередили про загрозу масових заворушень в Ірані
- Зеленський та Трамп обговорювали заміну посла України у США: Bloomberg назвало можливих кандидатів
- Вступна кампанія-2025: мінімальні бали для вступу на бюджет
- Сезонна робота у Польщі: які вакансії доступні українським студентам та підліткам
- Укргідрометцентр дав невтішний прогноз: що чекає на українців у липні
- Військова підготовка в університетах: чому навчатимуть студентів